Рюкзак Mil-Tec Assault Pack Laser Cut Small 20 л - темний камуфляж 14002680

- Немає в наявності
- Код: 14002680
1 666 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Рюкзак Mil-Tec Assault Pack Laser Cut Small 20 л - темний камуфляж 14002680
Тактичний рюкзак у камуфляжі Dark Camo, об'ємом 20 л. Виготовлений з міцного поліестеру, який зсередини додатково покритий покриттям ПВХ, що захищає від вологи.
У моделі використовується система Laser-Cut-Loop-System - ламінований поліестер з лазерно вирізаними отворами за стандартом MOLLE/PALS для кріплення додаткових кишень та спорядження.
Рюкзак обладнаний двома основними відділеннями. Всередині них розташовані менші відділення для зручної організації речей, що переносяться. Спереду пришиті дві кишені, нижня з яких обладнана органайзером. Всі кишені застібаються на міцні двосторонні блискавки з ручками для зручної експлуатації в рукавичках.
На тильній стороні - м'яка, профільована підкладка з піни EVA вкрита дихаючою сіткою підвищеного комфорту. Під нею розташований відсік для картриджа з рідиною, що закривається на липучку. Зручні, регульовані лямки оснащені вертикальними кріпильними ременями та по одному D-кільцю для кріплення додаткових аксесуарів. Рівномірний розподіл ваги покращує знімний поясний ремінь.
З боків та внизу рюкзака є компресійні стяжки, що дозволяють відрегулювати розмір рюкзака за об'ємом. Зверху розташована міцна ручка для перенесення.
Технічні дані
. Матеріал: поліестер, ПВХ, піна EVA
. Місткість: 20 літрів
. Розміри: 42 х 20 х 25 см Вага: 1100 г
Камуфляж: Dark Camo
Виробник: Mil-Tec, Німеччина

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Система підвіски Molle, Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Система швидкого скидання |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Dark camo |
- Ціна: 1 666 ₴


