Тактична сумка на пояс, підсумок, органайзер Сірий піксель D3-PRM-4

- Готово до відправки
- Код: D3-PRM-4
303 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка на пояс, підсумок, органайзер Сірий піксель D3-PRM-4
Сумка тактична поясна, органайзер, підсумок. Сумка обладнана кріпленнями системи Молле з металевими кнопками для підвішування на ремінь, рюкзак, також є петля для карабіна. Сумка має два головні відділення на блискавці. У першому є спеціальна кишеня із сітки, а у другому кишеня із нейлону. На зовнішній стороні сумки є відділення для смартфона з застібкою, що регулюється по висоті - фастексом і спеціальне відділення для ручки. Телефон 5.5 дюймовий легко вміщається усередину, так само можна покласти його в зовнішню кишеньку, із застібкою фастекс. Матеріал - суперміцний, водонепроникний 1000D нейлонРозмір: 17х12,5х6
Є 8 кольорів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solve |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки та принти | Піксель |
| Довжина: | 12.5 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 17 мм |
| Особливості | Система підвіски Molle |
- Ціна: 303 ₴






