Тактичний рюкзак Mil-tec us assault 36л Флектарн (14002221)

- Немає в наявності
- Код: 14002221
2 470 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тактичний рюкзак Mil-tec us assault 36л Флектарн (14002221).
Штурмовий рюкзак, Сучасна модель з легкою модульною системою у технології Laser Cut. Продукт німецької компанії "Mil-Tec". Військова специфікація гарантує функціональність та безкомпромісність рішень. Він знайде широке застосування у побуті та у бойових умовах. Внутрішній шар PU забезпечує водонепроникність матеріалу.
Технічні характеристики:
- Вбудована кишеня Camelbak
- Регульовані підтяжки з м'якою набивкою
- Анатомічна, дуже зручна підвіска.
- Армований стрічкою, з D-подібними кільцями
- Широкий регульований поясний ремінь
- Поясний ремінь можна зняти
- Бічні та нижні компресійні ремені
- Верхня ручка для перенесення (евакуація)
- Міцні пряжки із АБС-пластику
- Кінці стрічок закріплені
- Матеріал: 100% поліестер
- Розміри 51 х 29 х 28 см
- Виробник: Mil-Tec, Німеччина.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.45 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Флектарн |
- Ціна: 2 470 ₴











