Сумка поясна з флягою Mil-Tec black 13511002

- Немає в наявності
- Код: 13511002
535 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.275 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 535 ₴




