Сумка Mil-Tec для туалетного приладдя польова Чорна 16004002

- Немає в наявності
- Код: 16004002
600 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
Сумка для туалетних приладь Mil-Tec British toilet bag Чорна 16004002
🧴 Спеціальний контейнер для зберігання гігієнічних речей у подорожах і походах.
📦 Розділена на 3 незалежні відділення: 2 на блискавці і одне з трьома секціями.
🪞 Оснащена знімним дзеркальцем на липучці для зручності.
🪝 Має сталевий гачок для підвішування та можливість його сховати за потребою.
🔹 Багато кишень для косметики:
🔸 Один кишеня на блискавці
🔸 Три менших кишені
🔸 Великий сітчастий кишеня на блискавці
🔹 Складається і кріпиться пряжкою з регульованою шириною.
🔹 Велика липучка для кріплення дзеркала.
Характеристики:
🏭 Виробник: Mil-Tec
🌍 Країна виробництва: Німеччина
📐 Форма: прямокутна
📏 Розмір: середній
🧵 Матеріал: поліестер
🎨 Колір: чорний
🚫 Наплічний ремінь: відсутній
📏 Висота: 165 мм
📏 Ширина: 265 мм
🎒 Тип: дорожня косметичка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Створити |
- Ціна: 600 ₴










