Тактична косметичка німецької армії Mil-Tec coyote 16003005

- Немає в наявності
- Код: 16003005
400 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тактична КОСМЕТИЧКА НІМЕЦЬКОЇ АРМІЇ MIL-TEC COYOTE 16003005
Параметри: Модель: Військова косметичка, модель німецької армії Виробник: Міл-Тек, Німеччина. Матеріал: Поліестер Прогумований - водонепроникний Військова специфікація Універсальний та практичний Система вентиляції - 6 заклепок Ручки для підвішування косметички. Застібається на блискавку Висота: 16 см Ширина: 23,5 Глибина: близько 7 см Вага: близько 140 г Кишені: Основне відділення на блискавці 2 бічні кишені 3 кишені для дрібниць

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 0.14 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 23.5 мм |
| Довжина: | 16 мм |
| Висота | 7 мм |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 400 ₴









