Рюкзак тактичний Assault Laser cut Mil-Tec мілітарка 36 к. Coyote 14002705

- Немає в наявності
- Код: 14002705
2 540 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Рюкзак тактичний Assault Laser cut Mil-Tec мілітарка 36 к. Coyote 14002705
РЮКЗАК Штурмовий ВЕЛИКИЙ - ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ
штурмовий рюкзак, модульний
продукт німецької компанії Mil-Tec
модульна система MOLLE 25мм (PALS)
Технологія Laser Cut значно знижує вагу
вбудована кишеня Camelbak
міцний матеріал 800D (поліестер)
водонепроникна поліуретанова плівка всередині
двосторонні криті еспресо-машини - герметичні
посилання для полегшення використання слайдерів
дихаюча сітка MESH 3D - спинка та підтяжки
регульовані підтяжки з м'якою набивкою
анатомічна, дуже зручна підвіска
посилений стрічкою, збагачений D-подібними кільцями
широкий регульований поясний ремінь
можливість зняття настегнового ременя
4 камери різного розміру з доступом зовні
10 внутрішніх кишень та відділень
2 бічні кишені під панелями Laser Cut
бічні та нижні компресійні ремені
верхня ручка для перенесення (евакуація)
посилена спинка та перегородка - теплоізоляція
дзеркальні шви та посилення
міцні пряжки з АБС-пластику
кінці стрічок із захистом
розміри 51 х 29 х 28 см
місткість близько 36 л
вага близько 1,3 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
Виробник MiL-tec
Країна виробник Німеччина
Об'єм 36 л
Колір Койот
Особливості Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Система швидкого скидання
Матеріал Поліестер
Вага 1.6 кг
Кількість лямок 2
Габаритні розміри
Довжина 51 см
Ширина 29 см
Висота 28 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 2 540 ₴








