Тактичний Рюкзак Mil-Tec Recom 88л 39 x 21 75 см Чорний 14033002

- Немає в наявності
- Код: 14033002
4 600 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тактичний Рюкзак Mil-Tec Recom 88л 39 x 21 75 см Чорний 14033002
Рюкзак Mil-Tec Recom ємкістю 88 літрів. Виготовлений з міцного і стійкого до пошкодження поліестера. Його велика вмістовність дозволяє спакувати все, що знадобиться вам протягом кількох днів, кемпінгу або пішнього походу.
- Зверху рюкзак закривається клапаном, в який поміщається дощовик. Головне відділення можна поділити на два менших. Доступ до нього можна отримати і згори, і внизу. Два бічні кишені з клапаном на пряжці і один передній кишеню на блискавки забезпечує додаткове місце для дрібних аксесуарів. Система перенесення з можливістю регулювання на висоті, поясні та нагрудні ремені дозволяють правильно підгнати рюкзак під користувача. Два невеликих кишені на поясному ремені дозволяють зберігати корисні дрібниці.
- Задня частина рюкзака всилена алюмінієвим каркасом. М’який тазовий чехол підвищує зручність кріплення, кріпиться до рюкзака на липучці. Завдяки ремні та лямці можна прикріпити додаткові спорядження. На передній частині рюкзака є панель на липучку, яка дозволяє прикріпити будь-які нашивки або емблеми, наприклад національний прапор, емблему частини чи т.д.
Технічні характеристики
- Емкість: 88 літрів
- Кількість камер: 1
- Кількість кишень: 5
- Матеріал: поліестер
- Розміри: 39 x 21 x 75 см
- Вага: 1700
- Виробник: Mil-Tec, Німеччина

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 88 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 4 600 ₴








