Універсальна сумка-рюкзак Mil-Tec 35Л 13830002 Black

- Немає в наявності
- Код: 13830002
1 999 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Cargo Bag Mil-Tec - це транспортна сумка середнього розміру, яку можна трансформувати в рюкзак. Видалена універсальність завдяки багатьом зовнішнім кишекам. З'єднаний плечевий ремінь. Водостійкий 100% поліестер. Об'єм 35 л. Розміри прибл. 50 х 35 х 20 см, виготовлена сумка з 100% полінестера з полівінілхлоридним вогнетривким покриттям, її об'єм 50 х 35 х 20 см, вміст близько 35 літрів. У сумки є велике головне відділення на « мовчання» і 8 невеликих відділень, зніманий напальний ремінь, рюкзанні ремені і набивна ручка для перенесення, всередині є лямки на липучках для різного спорядження, полоски-липучки для патча з ім'ям, по боках - прозорі віконці для квитків, карток, документів і т. п. Існують спеціальні лямки для компактного стиснення речей, що дозволяє заповнити сумку до відмови.
Характерики:
Виробник: Sturm Mil-Tec (Німеччина)
- Код товару: 13830002
- Матеріал: 100% поліестер
Розмір: 50 х 35 х 20 см
- Об'єм: 35 л
- Колір: Black (чорний)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 35 л |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 999 ₴








