Тактичний рюкзак Mil-Tec з розвантаженням Defense Pack Assembly 36л. Олива 14045001

- Немає в наявності
- Код: 14045001
4 222 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактичний рюкзак Mil-Tec з розвантаженням Defense Pack Assembly 36л. Олива 14045001
Рюкзак Assembly Defense Pack від Mil-Tec був створений для використання в армії, походах, подорожах, полюванні та інших цілях на відкритому повітрі. Цей універсальний рюкзак можна використовувати в безлічі конфігурацій завдяки тому, що зовнішні підсумки прикріплюються через систему MOLLE. Нижній передній рюкзак також можна зняти і використовувати як окрему поясну сумку або сумку через плече. Ви можете адаптувати цей рюкзак під усі ваші потреби в перенесенні. Виготовлений з легкого, але міцного поліестеру.
Особливості:
Основне відділення з внутрішньою кишенею
Переднє відділення з внутрішньою кишенею
2 знімних бічних сумки з внутрішніми кишенями
Знімна стегнова сумка з різними кишенями на замку-блискавці (може використовуватися як сумка через плече)
М'яка анатомічна зона спини
М'які ергономічні плечові лямки з D-кільцями, що регулюються за довжиною
Регульований нагрудний ремінь
Підкладка: пінопласт EVA (260 або більше 550 г/кв.м)
Стропи МОЛЛЕ для додаткового екіпірування
ОсновніВиробник Sturm Mil-Tec
Країна виробникНімеччина
Об'єм36 л
Колір Оливковий
Особливості-Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Бічна стяжка, Грудна стяжка, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Відділ для безпечного транспортування ноутбука
МатеріалПоліестер
Вага2 кг
За типом конструкціїМ'який
Кількість лямок-2
Габаритні розміри-Длина24 см-Ширина32 см-Висота52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm Mil-Tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 4 222 ₴










