Рюкзак тактичний Mil-Tec commando 55 л. Олива 14027001

- Немає в наявності
- Код: 14027001
4 444 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Рюкзак MIL-TEC COMMANDO 55 л Олива 14027001
✔️ Об’єм: 55 л
✔️ Матеріал: поліестер
✔️ Колір: олива
✔️ Вага: 2,1 кг
✔️ Розміри: 35 х 18 х 54 см
✔️ Країна виробника: Німеччина
✔️ Виробник: Mil-Tec
🔹 Жорстка форма з алюмінієвою рамою
🔹 Зручні плечові лямки з м’якими вставками
🔹 Поясний ремінь для фіксації рюкзака
🔹 Головний відсік із фіксацією шнурком
🔹 Зовнішня кришка з кліпсами
🔹 3 зовнішні кишені
🔹 Каркасний тип конструкції
🔹 2 лямки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.1 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 55 л |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 4 444 ₴







