Рюкзак Тактичний Assault Mil-Tec 20 л койот 14002005

- Немає в наявності
- Код: 14002005
2 190 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Рюкзак Тактичний Assault Mil-Tec 20 л койот 14002005
Ця модель тактичного штурмового рюкзака ASSAULT "S" (20 літрів) складається з двох великих відділень з застібкою-моленою з різними сітківками внутрішнього кишені, двох маленьких передніх кишені, а також вбудованої кишені на липучці для гідросистеми. Усі відділи закриваються на міцні двобічні блискавки. Ергономічні плечові лямки, завширшки 5 см, регулюються за тривалістю. Крім того, рюкзак оснащений щільною демпферною спинкою з вентиляційною системою і регулюваним поясним ременем на застібці Fastex. Рюкзак має бічні регулювання за об'ємом (залежно від завантаження рюкзака), а також стропи MOLLLE на зовнішньому боці для навіювання додаткових підсумків і D-подібні кільця на племках.
Висота: 44 см
Ширина: 20 см
Довжина: 25 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 20 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 2 190 ₴







