Тактичний Рюкзак Mil-Tec One Strap Asmault 10 л Олива 14059101

- Немає в наявності
- Код: 14059101
1 161 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактичний Рюкзак Mil-Tec One Strap Assault 10 л Олива 14059101
Однолямковий рюкзак об'ємом 10 літрів. Виготовлений з міцного і стійкого до стирання поліестеру.
Одне велике основне відділення, що закривається на двосторонню блискавку , призначене для перевезення основного спорядження . Усередині є невеликі кишені, що забезпечують ефективне управління предметами, які переносяться. Інші аксесуари можна зберігати в 3 передніх кишенях. Нижня, більша кишеня оснащена органайзером для дрібниць.
Стрічки, сумісні з системою MOLLE/PALS, розміщені як спереду, так і з боків рюкзака, що дає змогу зручно кріпити додаткове спорядження.
Технічні характеристики
Матеріал: 100% поліестер
Розміри: 300 х 220 х 130 мм
Ємність: 10 літрів
Вага: 550 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.55 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 161 ₴











