Поясний чохол універсальний Mil-Tec Molle Чорний (13487302)

- Немає в наявності
- Код: 13487302
439 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Поясний чохол універсальний Mil-Tec Molle Чорний (13487302)
Верх: 100% поліестер (Оксфорд).
Покриття полівініллоридом
Підкладка: 100% поліестер.
Розміри: 19 x 7 x 23 см
- Система Molle-Loop спереду і ззаду
- Двосторонній блиск
- Застібка на гачок і петлю для фіксації заплат
- Петті збоку для зміцнення додаткового обладнання
- Система кріплення на моллі і кнопках
- Зливний отвір
- Основна кишеня з кишенею на липучку
- Основна кишеню на 2 широких гумках для фіксації посуду

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.2 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 19 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 439 ₴


