Тактична сумка Mil-tec Drop down pouch 23 х 4,5 х 16 см Койот 13486319

- Немає в наявності
- Код: 13486319
717 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тактична сумка Mil-tec Drop down pouch 23 х 4,5 х 16 см Койот 13486319
- Можна прикріпити до жилета Plate Carrier за допомогою широкого ремешка на липучку
- Додаткова система петлі Molle на спині в якості альтернативи
- Відсік на липучці ззаду
- Широкий відсік на липучці складається в це відділення
- Головне відділення на блискавці
- Еластичні петлі і велика липучка в основному відсіку
- Передня частина системи Molle Loop
- Поверхня на липучці спереду для кріплення патчів
Матеріал: 100% поліестер з полівінілхлоридним покриттям
Розміри: 23 х 4,5 х 16 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 4.5 см |
- Ціна: 717 ₴


