Тактична Сумка/ Підсумок подвійний для пістолетних магазинів, Mil-tec, койот 13495505

- Немає в наявності
- Код: 13495505
444 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тактична Сумка/ Підсумок подвійний для пістолетних магазинів, Mil-tec, койот 13495505
Матеріал: 100% поліестер
Цвет: олива
Розміри: 11 х 2 х 12 см.
Система кріплення Molle
Висота закриття, регулюється індивідуально

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Койот |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина: | 11 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 2 мм |
- Ціна: 444 ₴

