Чехол для рації Mil-Tec Molle - ОливаТактична Сумка підсумок 13493701

- Немає в наявності
- Код: 13493701
494 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Чехол для рації Mil-Tec Molle - ОливаТактична Сумка підсумок 13493701
Універсальний підсумок Mil-Tec з міцного і стійкого до істиранію поліестера. Сумісний з системою MOLLE , Його можна прикріпити до тактиичного жилета, рюкзака або ременя. гнучкі вставки дозволяють підігнати під розмір рації.
Сумка призначено для перенесення радіо або GPS- приймачі але вона також підходить для інших предметів аналогічних розмірів. Обладнання в ньому захищене від випадання гнучкою мотузкою, а швидке визволення можливе завдяки пластиковій пряжці.
Технічні характеристики
Колір: олива
Поліестер і пластик
Розміри: 68×30 на 153 мм
Вага: 93
Виробник:Мил-Тек, Германия

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.93 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Оливковий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина: | 6.8 мм |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 15.3 мм |
- Ціна: 494 ₴



