Тактична Сумка підсумок Mil-Tec Small 19 х 7 23 см. 13487119

- Немає в наявності
- Код: 13487119
686 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактична Сумка/Підсумок Mil-Tec Small OD 19 х 7 х 23 см Coyote -13487119
Цей маленький підсумок є однією з головних частин системи MOLLE. Завдяки вшитій тасьмі та міцним поліестеровим ременям PALS (фіксуються притискними шпильками) результат можна легко прикріпити до тактичного ременя або будь-якого MOLLE-сумісного жилету, сумки або рюкзака. Цю практичну і міцну багатоцільову кишеню розробили для всіх ваших дрібних предметів першої необхідності, вона має містке відділення на блискавці з дренажним отвором і внутрішню кишеню для дрібниць. Цей невеликий результат MOLLE від Mil-Tec є обов'язковим спорядженням для будь-якого серйозного ентузіаста активного відпочинку, любителів airsoft, походів або співробітників правоохоронних органів.
Матеріал: Поліестер
Розміри: 19 х 7 х 23 см
Виробник: Mil-Tec
Тип
Підсумки
Матеріал
Поліестер
Колір
Coyote
Країна-виробник товару
Німеччина

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.214 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Койот |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина: | 19 мм |
| Висота | 7 мм |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 686 ₴


