Тактичний рюкзак Mil-Tec assault sm tactical 36л. 14002288

- Немає в наявності
- Код: 14002288
2 088 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактичний рюкзак MIL-TEC ASAULT SM TACTICAL 36Л 1400288
Рюкзак Mil-Tec Assault SM Tactical ідеально підходить для військових цілей і виживання, а також для повсякденного використання.
Особливості:
м'яка спинка
ергономічні набивні плечові ремені завширшки близько 7 см, регульовані за довжиною
вушка для додаткового кріплення
регульований поясний ремінець зі швидким випуском
знімна ручка для перенесення паракорду через швидкороз'ємні пряжки
2 великі відсіки з різними відсіками
-передня кишеня з органайзером і додатковим відсіком із застібкою-блискавкою
усі відсіки з 2х-сторонньою блискавкою
-регулювання об'єму та фіксація багажу за допомогою бічних компресійних стрічок
різні точки кріплення Molle
вбудована кишеня на липучці для гідратора
система пружної петлі на передній кишені зі стопором шнура «Skull» і «Pineapple»
містить 1 ABS-карабін
включає 1 знімний патч
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
Виробник MiL-tec
Країна виробник Німеччина
Об'єм 36 л
Колір Чорний
Матеріал Поліестер
Вага 1.45 кг
За типом конструкції М'який
Кількість лямок 2
Габаритні розміри
Довжина 28 см
Ширина 29 см
Висота 50 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.45 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 2 088 ₴




