Тактична Сумка підсумок Mil-Tec Small 23 х 19 7 13487101

- Немає в наявності
- Код: 13487101
686 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактична Сумка підсумок Mil-Tec Small 23 х 19 7 13487101
Велика модульна вантажна кишеня, призначена для використання на тактичних ременях. Це забезпечує додатковий простір для перевезення потрібного обладнання.
Карман виготовлений з міцного поліестера, покритого захисним ПВХ для підвищення водостійкості.
Подвійна двостороння блискавка для легкого доступу до внутрішньої частини кишені. На одній із стін всередині є гнучка перегородка, що закривається на застібку-ліпучку. На другому - дві гумки, які можна зафіксувати, наприклад, за допомогою столових приладів. Виверження у дні, захищене металевою сіткою, забезпечує циркуляцію повітря та струмок води.
На передній стінці кишені є лямки системи MOLLE., три з яких покриті шаром липучки, щоб можна було прикріпити нашку або інші аксесуари. Міцність до ременя здійснюється за допомогою двох петель на гудзиках, сумісних з ременями завширшки до 18 см, або за допомогою лямок MOLLE.
Технічні дані:
Розмір: 19 x 7 x 23 см
- Вага: 214
Матеріал: поліестер
- Колір: олива

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.214 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Оливковий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 19 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 686 ₴



