Рюкзак Sturm Mil-Tec defense pack asembly backpack 36л. 14045001

- Немає в наявності
- Код: 14045001
4 222 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Рюкзак Sturm Mil-Tec defense pack asembly backpack 36л. 14045001
Defense Pack Assembly 36L Це функціональний рюкзак, який підходить як для тактичного використання, так і для туризму. Ця модель оснащена системою підтримки і розподілу ваги.
Конструкція представлена рюкзаком з зйомками - переможна сумка і два бічні підсумки, які можна використовувати в комплекті або окремо від рюкзака. Всередині головного відділення і великого переднього кишені розташовані маленькі відсіки для зберігання різного роду малогабаритного спорядження. Щоб регулювати рюкзак, можливо, зміна плечових рамок по висоті, а поясний ремінець за об’ємом талії.
- панели MOLLE
- пулери на блискавицях
- ручка для транспортування
- Знімальний ремінь
- Д-кільцем на плечових ременях
- нагрудний ремінь на факстексі
- Регуляційні ремінь з висоти плечей
- Зовнішні ремінь для додаткового спорядження
- знімальні бічні підсумки з внутрішнім відділенням
- Зйомкова сумка, яку можна носити на стегнах або через плече
- матеріал - 100% Поліестер з полівінілхлоридним покриттям
- загальний об'єм - 36 л, об'єм рюкзака - 26 л, об'єм сумки - 6 л, об'єм бічних підсумків - 4 л

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 4 222 ₴


