Бананка Олива нагрудна тактична D3-M7-Olive

- Немає в наявності
- Код: D3-M7-Olive
444 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка Олива нагрудна тактична D3-M7-Olive
Поясна, нагрудна тактична сумка. Сумка, бананка дуже містка та зручна. Можна носити як на поясі, так і на грудях. Правильне розташування відділів та кишень дозволяє вмістити багато необхідних аксесуарів, документів тощо.
Розмір: 27x15x10
Матеріал: оксфорд (водовідштовхувальний)
Вага: 0,3 кг
Характеристика:
- головне відділення на блискавці;
- внутрішня додаткова кишеня у головному відділенні;
- фронтальна кишеня з клапаном на блискавці;
- дві бічні кишені на блискавці;
- на тильній стороні додаткова кишеня на блискавці;
- липучка на фронтальній кишені та на верхній частині;
- ремінь з регулюванням та швидкознімною пряжкою фастекс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solve |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.3 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 444 ₴







