Монокуляр, монокль 10x25 із чохлом Mil-Tec Camouflage 15705020

- Немає в наявності
- Код: 15705020
550 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Колір | Камуфляж |
| Основні атрибути | |
| До комплекту входить | Чехол |
| Візерунки та принти | Камуфляж |
- Ціна: 550 ₴










