Сумка-рюкзак Mil-Tec для документів "Aviator document case" 13823001

- Немає в наявності
- Код: 13823001
3 700 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сумка-рюкзак MIL-TEC для документів "AVIATOR DOCUMENT CASE" 13823001

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 3 700 ₴






