Рюкзак тактичний MIL-TEC WOODLAND ARID 20 Л (14002056)

- Немає в наявності
- Код: 14002056
1 555 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Рюкзак тактичний MIL-TEC WOODLAND ARID 20 Л (14002056)
Невеликий рюкзак об'ємом 20 л з системою MOLLE ідеально підходить для одноденних операцій. М'які лямки анатомічної форми (з D-подібними кільцями) і всилена задня частина з м'якою підкладкою забезпечує достатньо зручної посадки. Це дуже популярний вид рюкзака.
- Основне внутрішнє відділення містить один кишеня меншого розміру на блискавки і один сітківка кишені, відділення можна розстегнути по всій висоті рюкзака
- Другий (менший) секція складається з трьох менших кишені (два з яких сітківки сітківки) можна відкрити приблизно на половину висоти.
- два зовнішні кишені з застібкою-молодіння
- двосторонній блиск
- бічні компресійні ремені з пряжками-фастексами
- розмір: 47 x 25 x 25 см (повністю заповнений) об’ єм: близько 20 л, вага: 1,1 кг
Загальне
Вага 1.1 кілограм
Виробник MiL-tec Об'єм 20Л
Країна виробників Німеччини
Матеріал Поліестер
Колір Камуфляж
За типом конструкції м'який
Кількість лямок 2
Габаритні розміри: Висота 42 см Ширина 25 см Довжина20 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | woodland |
- Ціна: 1 555 ₴



