Тактический рюкзак Mil-Tec Assault L Laser Cut 36 л Пиксель 14002770

- Немає в наявності
- Код: 14002770
1 888 ₴
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell

Тактичний рюкзак Mil-Tec Assault L Laser Cut 36 л Піксель 14002770
Тактичний рюкзак місткістю близько 36 літрів. Виготовлений зі щільного поліестеру, внутрішні кишені оброблені вінілом для захисту від вологи.
У даній моделі замість традиційних вшитих стрічок (pals) для кріплення додаткових кишень використана Laser-Cut-Loop-System - ламінований поліестер з вирізаними лазером отворами, що відповідають стандарту MOLLE/PALS.
Рюкзак має два великих основних відділення. У першому можна знайти сітчасту перегородку і кишеню на блискавці для дрібниць. У другому є додаткові відділення для документів тощо. На переднє відділення пришито ще дві кишені, нижня з яких оснащена додатковими відділеннями. Усі кишені застібаються на міцні двосторонні блискавки з товстими зубами і ручками для зручного поводження в рукавичках.
З тильного боку м'яка фігурна підкладка з ЕВА, покрита дихаючою сіткою, що забезпечує високий комфорт використання. Під нею є відсік для гідратора, що закривається на липучку. Зручні регульовані підтяжки оснащені вертикальними кріпильними ременями, одним D-подібним кільцем для кріплення додаткового спорядження і знімним поясним ременем. З боків і внизу рюкзака є компресійні лямки з композитними пряжками для зручності пакування. З боків, під вирізаними кріпленнями, також є дві вузькі, поздовжні кишені. Зверху є міцна ручка для перенесення.
Технічні дані:
Матеріал: поліестер.
Місткість: близько 36 л
Розміри: 51 х 29 х 28 см
Вага: 1380 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 1 888 ₴











