Рюкзак тактичний однолямковий Mil-tec 10 л койот 14059105

- Нет в наличии
- Код: 14059105
1 161 ₴
+380 (99) 152-15-15
Vodafone Украина
- +380 (66) 152-15-15Vodafone Украина
- +380 (67) 152-15-15Киевстар
- +380 (63) 152-15-15lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Рюкзак тактичний однолямковий Mil-tec 10 л койот 14059105
100% поліестер
Розміри: 30 х 22 х 13 см
Місткість: 10 літрів
Вага: 550 г
Універсальний рюкзак з одним ремінцем:
- м'яка спинка
- ергономічна форма, м'який плечовий ремінь, шириною близько 7,5 см, регульований по довжині
- кільця для додаткового кріплення
- регульований поясний ремінь зі швидким випуском
- ручка
- велике основне відділення з 3 внутрішніми відділеннями на липучці та блискавкою
- передня кишеня з органайзером та додаткове відділення на блискавці
- усі відсіки з двосторонньою блискавкою
- стропи Молле

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiL-tec |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.55 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Койот |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 1 161 ₴











